Pilates s prvky Ludmily Mojžíšové

1. 3. 2021 bude probíhat každý čtvrtek | 17:45 hodin – 18:45 | Studio Yogaway, Na Parkárně 367/14, Beroun | Cena: 200,-Kč/lekce. 
 
BONUS
Jako bonus má každá cvičenka 2 koučovací systemické sezení ZDARMA (čas po domluvě s lektorkou). Možnost permanentky 10 lekcí za 1 700 Kč, platba na místě u lektorky.
 

Cvičení je zaměřené na správné nastavení pánve a páteře, rozpohybování zatuhlého svalstva především v pánevní oblasti a ovlivnění tak systému zad a břicha. Pánevní dno ovlivňuje i správné postavení pánve a tím i správné držení páteře.

Michala Tůmová

V případě, že oba partneři jsou ze zdravotního hlediska v pořádku, je vhodné se zaměřit na svaly pánevního dna a posílení v této oblasti.  Toto je pak vhodná cesta pro řešení neplodnosti. Rozpohybováním pánve nám přináší výsledky v podobě těhotenství.

Cvičení probíhá v uzavřené skupině, maximálně 15. účastníků, 60. minut.
Cvičení bude probíhat celkem 8 týdnů, naučíte se základní sestavu dle Mojžíšové, kterou pak budete po kurzu moci cvičit samy doma, účastnice dostanou tištěné materiály, možnost objednání speciálních čajů a další instrukce.

ilustrační obrázek

Určeno pro ženy / budoucí maminky, které:

Pokud nemůžete otěhotnět, i když z gynekologického hlediska máte vše v pořádku, tyto pravidelné cviky mohou pomoci k otěhotnění. Pokud máte sedavý způsob života, stres, problémy v partnerských vztazích, nedostatečný pohyb, připravujete se na podstoupení metody IVF na umělé oplodnění, nebo pokud vše selhalo, tímto cvičením vždy můžete podpořit, že otěhotníte. Otevřené hodinové lekce zaměřené na podporu otěhotnění, pro ženy které touží po miminku.

Možné projevy poruchy funkčního stavu (funkční sterility):